25.3.17

Ważna wiadomość

Czuję się zobowiązana w końcu coś tu napisać. Rozdział opublikowałam ponad trzy miesiące temu i... od tego czasu nie napisałam nic. Aktualnie wydaje mi się, że opowiadanie można uznać oficjalnie za ZAWIESZONE
Nie obiecuję, że wrócę, nie obiecuję kiedy cokolwiek się tu pojawi; mogę jedynie obiecać, że będę się starać. Chcę przemyśleć sobie całą akcję od początku, może nawet w fabule pojawią się mniejsze czy większe zmiany, ale będę o nich pisać na początku każdego rozdziału. 
Moja współpraca z mózgiem_leniwca nie zakończyła się, dalej pracujemy nad poprawą błędów opublikowanych już rozdziałów (od początku roku zbieram się z opublikowaniem odnowionego rozdziału drugiego.)
Jak możecie zauważyć szablon zmienił się na bardziej minimalistyczny. Jeśli wrócę i będę na dobrej drodze do opublikowania kolejnej części, wróci też stary szablon.
Nie chcę się z Wami żegnać, bo mam nadzieję, że ten wpis nie jest moim pożegnaniem... W sumie ostatnimi czasy aktywność na blogu spadła, chodzi zarówno o komentarze jak i wyświetlenia. Nie wiem więc czy jest tu jeszcze ktoś z kim mogłabym się żegnać. Zamiast więc mówić Cześć! mówię wam Do zobaczenia!, bo mam wielką nadzieję, że nawet jeśli nie spotkamy się tu, może spotkamy się gdzieś indziej. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz