25.3.17

Ważna wiadomość

Czuję się zobowiązana w końcu coś tu napisać. Rozdział opublikowałam ponad trzy miesiące temu i... od tego czasu nie napisałam nic. Aktualnie wydaje mi się, że opowiadanie można uznać oficjalnie za ZAWIESZONE
Nie obiecuję, że wrócę, nie obiecuję kiedy cokolwiek się tu pojawi; mogę jedynie obiecać, że będę się starać. Chcę przemyśleć sobie całą akcję od początku, może nawet w fabule pojawią się mniejsze czy większe zmiany, ale będę o nich pisać na początku każdego rozdziału. 
Moja współpraca z mózgiem_leniwca nie zakończyła się, dalej pracujemy nad poprawą błędów opublikowanych już rozdziałów (od początku roku zbieram się z opublikowaniem odnowionego rozdziału drugiego.)
Jak możecie zauważyć szablon zmienił się na bardziej minimalistyczny. Jeśli wrócę i będę na dobrej drodze do opublikowania kolejnej części, wróci też stary szablon.
Nie chcę się z Wami żegnać, bo mam nadzieję, że ten wpis nie jest moim pożegnaniem... W sumie ostatnimi czasy aktywność na blogu spadła, chodzi zarówno o komentarze jak i wyświetlenia. Nie wiem więc czy jest tu jeszcze ktoś z kim mogłabym się żegnać. Zamiast więc mówić Cześć! mówię wam Do zobaczenia!, bo mam wielką nadzieję, że nawet jeśli nie spotkamy się tu, może spotkamy się gdzieś indziej. :) 

1 komentarz:

 1. Cześć!

  Zastanawiałeś/-aś się kiedyś, jakby to było uczyć się magii w Hogwarcie? Zawsze chciałeś/-aś tam trafić, ale sowa z listem zgubiła drogę? Nie martw się, da się temu zaradzić! Jeśli chcesz:
  - znać się na magicznych stworzeniach jak Newt Scamander,
  - warzyć eliksiry jak Severus Snape,
  - mieć wiedzę o wszystkim jak Hermiona Granger,
  - być odważny/-a jak Zgredek,
  - latać na miotle jak Harry Potter,
  to koniecznie zapisz się do Akademii Magii Ramesville - jest to wirtualna, zupełnie darmowa szkoła magii, w której nauczysz się różnych czarów, weźmiesz udział w emocjonujących pojedynkach oraz licznych, ciekawych zabawach.

  Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o swoje magiczne wykształcenie - rozpoczęcie roku szkolnego już 8 września, serdecznie Cię zapraszam!

  www.ramesville.pl

  OdpowiedzUsuń